535 000 €
4084 €/m²
Property 60110 photo 1
Property 60110 photo 2
Property 60110 photo 3
Property 60110 photo 4
Property 60110 photo 5
Property 60110 photo 6
Property 60110 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 2024
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 270 m
  • Відстань до аеропорту: 49 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. таунхаус площею 131 кв.м в Афінах.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Сьомий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, одного санвузла. Восьмий поверх складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати. Таунхаус має кутове розташування. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування