630 000 €
3264 €/m²
Property 60597 photo 1
Property 60597 photo 2
Property 60597 photo 3
Property 60597 photo 4
Property 60597 photo 5
Property 60597 photo 6
Property 60597 photo 7
Property 60597 photo 8
Property 60597 photo 9
Property 60597 photo 10
Property 60597 photo 11
Property 60597 photo 12
Property 60597 photo 13
Property 60597 photo 14
Property 60597 photo 15
Property 60597 photo 16
Property 60597 photo 17
Property 60597 photo 18
Property 60597 photo 19
Property 60597 photo 20
Property 60597 photo 21
Property 60597 photo 22
Property 60597 photo 23
Property 60597 photo 24
Property 60597 photo 25
Property 60597 photo 26
Property 60597 photo 27
Property 60597 photo 28
Property 60597 photo 29

Деталі

  • Поверх: 5 поверх
  • Рік будівництва: 1981
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: електричний
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 160 m
  • Відстань до аеропорту: 41 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 193 кв.м в АфінахКвартира розташована на 2 рівнях. П'ятий поверх складається з 3 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, 2 душевих кімнат. Шостий поверх складається з 2 спальних кімнатоднієї кухонної кімнати, однієї столові кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Розташування