750 000 € 600 000 €
6000 €/m²
Property 58935 photo 1
Property 58935 photo 2
Property 58935 photo 3
Property 58935 photo 4
Property 58935 photo 5
Property 58935 photo 6
Property 58935 photo 7
Property 58935 photo 8
Property 58935 photo 9

Деталі

  • Рік будівництва: 2007
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 900 m
  • Відстань до аеропорту: 19 km

Опис

Продається Kвартира площею 100 кв.м в АфінахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Продаж
940 000 € 8173 €/m²
  • Код об'єкта 58413
  • Площа 115 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
765 000 € 8315 €/m²
  • Код об'єкта 58415
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Код об'єкта 58417
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
750 000 € 600 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 58935
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Код об'єкта 58938
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
630 000 € 3264 €/m²
  • Код об'єкта 60597
  • Площа 193 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
890 000 € 4450 €/m²
  • Код об'єкта 62009
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Код об'єкта 62306
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
680 000 € 7157 €/m²
  • Код об'єкта 62328
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
880 000 € 6717 €/m²
  • Код об'єкта 62389
  • Площа 131 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку