Property 61624 photo 1
Property 61624 photo 2
Property 61624 photo 3
Property 61624 photo 4
Property 61624 photo 5
Property 61624 photo 6
Property 61624 photo 7

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 2012
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 4
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 350 m
  • Відст. до найближ. міста: 2 km
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 144 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з 2 спальних кімнат2 душевих кімнат, однієї комори. Другий поверх складається з вітальні з кухнею. Третій поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. Вілла має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Схожі об'єкти

Монопольний Продаж
1 338 120 € 6862 €/m²
  • Код об'єкта 64773
  • Площа 195 m²
  • Кількість кімнат 4
Монопольний Продаж
319 000 € 4907 €/m²
  • Код об'єкта 63936
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
500 000 € 3496 €/m²
  • Код об'єкта 56920
  • Площа 143 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 65279
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Код об'єкта 62739
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Код об'єкта 65672
  • Площа 235 m²
  • Кількість кімнат 5
Оренда
від 2 200 € 5 €/m²
  • Код об'єкта 65629
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 8
Рекомендуємо Продаж
599 000 € 4131 €/m²
  • Код об'єкта 63916
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Код об'єкта 64035
  • Площа 790 m²
  • Кількість кімнат 9

Підписка на розсилку