По запиту
Property 61840 photo 1
Property 61840 photo 2
Property 61840 photo 3
Property 61840 photo 4
Property 61840 photo 5
Property 61840 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 2024
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Levels: 4
  • Відстань від моря: 1300 m
  • Відстань до аеропорту: 64 km

Послуги

  • Ліфт
  • Супутникове телебачення
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 1732 кв.м на острові КритКвартира розташована на 4 рівнях. Підвал складається з Перший поверх складається з Другий поверх складається з Loft складається з Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Продаж
282 312 € 4481 €/m²
  • Код об'єкта 61854
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
375 000 € 5514 €/m²
  • Код об'єкта 61692
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
370 000 € 3008 €/m²
  • Код об'єкта 62338
  • Площа 123 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61840
  • Площа 1732 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
120 000 € 99 000 € 1320 €/m²
  • Код об'єкта 65523
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
385 000 € 4425 €/m²
  • Код об'єкта 61691
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
350 000 € 4117 €/m²
  • Код об'єкта 64078
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
267 000 € 2495 €/m²
  • Код об'єкта 49035
  • Площа 107 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
863 000 € 9806 €/m²
  • Код об'єкта 58485
  • Площа 88 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
80 000 € 2857 €/m²
  • Код об'єкта 61994
  • Площа 28 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку