Property 62328 photo 1
Property 62328 photo 2
Property 62328 photo 3
Property 62328 photo 4
Property 62328 photo 5
Property 62328 photo 6
Property 62328 photo 7
Property 62328 photo 8
Property 62328 photo 9
Property 62328 photo 10
Property 62328 photo 11
Property 62328 photo 12
Property 62328 photo 13
Property 62328 photo 14
Property 62328 photo 15
Property 62328 photo 16
Property 62328 photo 17

Деталі

  • Поверх: 6 поверх
  • Рік будівництва: 2024
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Type of flooring: oak wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 2870 m
  • Відстань до аеропорту: 33 km

Опис

Продається Kвартира площею 95 кв.м в АфінахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, гараж.

Продаж
665 000 € 7388 €/m²
  • Код об'єкта 53094
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
896 000 € 8784 €/m²
  • Код об'єкта 56037
  • Площа 102 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
650 000 € 4642 €/m²
  • Код об'єкта 56370
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Код об'єкта 56427
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
675 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 56769
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
600 000 € 5454 €/m²
  • Код об'єкта 57679
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
850 000 € 6692 €/m²
  • Код об'єкта 58091
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Код об'єкта 58253
  • Площа 104 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
850 000 € 6296 €/m²
  • Код об'єкта 58341
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
940 000 € 8173 €/m²
  • Код об'єкта 58413
  • Площа 115 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку