650 000 €
4643 €/m²
Property 56370 photo 1
Property 56370 photo 2
Property 56370 photo 3
Property 56370 photo 4
Property 56370 photo 5
Property 56370 photo 6
Property 56370 photo 7
Property 56370 photo 8
Property 56370 photo 9
Property 56370 photo 10

Деталі

  • Поверх: 4 поверх
  • Рік будівництва: 1973
  • Рік реновації: 2018
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 135 m
  • Відстань до аеропорту: 44 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Гараж

Опис

Продається Kвартира площею 140 кв.м в АфінахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, одного санвузла, 2 кладових. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Розташування