Property 62453 photo 1
Property 62453 photo 2
Property 62453 photo 3
Property 62453 photo 4
Property 62453 photo 5
Property 62453 photo 6
Property 62453 photo 7

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 900 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Ліфт
  • Тепла підлога
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 61 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнати2 віталень з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
235 000 € 3405 €/m²
  • Код об'єкта 64951
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3623 €/m²
  • Код об'єкта 64952
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
245 000 € 3602 €/m²
  • Код об'єкта 65002
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3676 €/m²
  • Код об'єкта 65003
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
265 000 € 3840 €/m²
  • Код об'єкта 65005
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 4202 €/m²
  • Код об'єкта 65070
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
210 000 € 2258 €/m²
  • Код об'єкта 65078
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
189 000 € 2520 €/m²
  • Код об'єкта 65127
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
189 000 € 2486 €/m²
  • Код об'єкта 65151
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65208
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку