Property 65151 photo 1
Property 65151 photo 2
Property 65151 photo 3
Property 65151 photo 4
Property 65151 photo 5
Property 65151 photo 6
Property 65151 photo 7
Property 65151 photo 8
Property 65151 photo 9
Property 65151 photo 10
Property 65151 photo 11
Property 65151 photo 12
Property 65151 photo 13

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1972
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 76 кв.м в СалонікахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
265 000 € 3840 €/m²
  • Код об'єкта 65005
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 2285 €/m²
  • Код об'єкта 65023
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
210 000 € 2258 €/m²
  • Код об'єкта 65078
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
189 000 € 2520 €/m²
  • Код об'єкта 65127
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
189 000 € 2486 €/m²
  • Код об'єкта 65151
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65208
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
195 000 € 2785 €/m²
  • Код об'єкта 65212
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
220 000 € 1981 €/m²
  • Код об'єкта 65259
  • Площа 111 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
175 000 € 3301 €/m²
  • Код об'єкта 65289
  • Площа 53 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку