Продаж - Котедж 267 m² на Пелопоннесі

Греція Пелопонніс Коринфія Точа Врачаті
420 000 €
1573 €/m²
Property 62737 photo 1
Property 62737 photo 2
Property 62737 photo 3
Property 62737 photo 4
Property 62737 photo 5
Property 62737 photo 6
Property 62737 photo 7
Property 62737 photo 8
Property 62737 photo 9

Деталі

  • Рік будівництва: 1991
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: електричний
  • Відстань від моря: 110 m
  • Відстань до аеропорту: 122 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається 1-поверховий котедж площею 267кв.м на півострові Пелопоннес. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Розташування