250 000 €
7813 €/m²
Property 62967 photo 1
Property 62967 photo 2
Property 62967 photo 3
Property 62967 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2009
  • Рік реновації: 2025
  • Опалення: електричний
  • Відстань від моря: 10000 m
  • Відстань до аеропорту: 27 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 32 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Розташування