Property 63377 photo 1

Деталі

  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: інший
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 25 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з вітальні з кухнею. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
110 000 € 1410 €/m²
  • Код об'єкта 4152
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
105 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 65508
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
126 000 € 1482 €/m²
  • Код об'єкта 65484
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
76 000 € 2171 €/m²
  • Код об'єкта 64440
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Код об'єкта 64456
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
75 000 € 2142 €/m²
  • Код об'єкта 65700
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
90 000 € 3103 €/m²
  • Код об'єкта 61890
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
85 000 € 1545 €/m²
  • Код об'єкта 60529
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку