Property 61890 photo 1
Property 61890 photo 2
Property 61890 photo 3
Property 61890 photo 4
Property 61890 photo 5
Property 61890 photo 6
Property 61890 photo 7
Property 61890 photo 8
Property 61890 photo 9
Property 61890 photo 10
Property 61890 photo 11
Property 61890 photo 12
Property 61890 photo 13
Property 61890 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 1970
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 13,5 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 29 кв.м в СалонікахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
89 000 € 1369 €/m²
  • Код об'єкта 65693
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
101 000 € 2657 €/m²
  • Код об'єкта 61018
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
130 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 61730
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
129 000 € 3685 €/m²
  • Код об'єкта 64554
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
132 000 € 2275 €/m²
  • Код об'єкта 65529
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
85 000 € 1545 €/m²
  • Код об'єкта 60529
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 3782 €/m²
  • Код об'єкта 65744
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
100 000 € 1492 €/m²
  • Код об'єкта 64511
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
75 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 64282
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку