Продаж - Земельна ділянка 3350 m² на Тасосі

Греція Македонія Префектура Кавала Тасос Лименарія
По запиту
Property 63626 photo 1
Property 63626 photo 2
Property 63626 photo 3

Деталі

  • Будівельний коефіцієнт: 0,6
  • Відстань від моря: 250 m

Опис

Продається земельна ділянка площею 3350 кв.м. на острові ТасосСкладається в рамках плану міста. На території: будівля, підведена вода. Є можливість побудувати 2010 кв.м.

Продається ділянка 3 350 кв.м – Всього 250 метрів від моря

Пропонується до продажу земельна ділянка площею 3 350 кв.м в чудовому місці, всього в 250 метрах від моря. Її розташування ідеально підходить як для приватного житла, так і для інвестиційного проекту.

Містобудівні характеристики:

* Коефіцієнт забудови: 0,6

* Коефіцієнт покриття: 40%

* Максимальна висота: 7,5 метра

* Можлива забудова: до 2 010 кв.м

Ділянка підходить для будівництва житлових будинків, туристичних апартаментів або комерційних об’єктів. Розташована в перспективному районі з легким доступом та близькістю до основної інфраструктури.

Також доступна в обмін за договором антипарохі на вигідних умовах.

Продаж
90 000 € 22 €/m²
  • Код об'єкта 4148
  • Площа 4025 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
55 000 € 110 €/m²
  • Код об'єкта 4173
  • Площа 499 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
70 000 € 25 €/m²
  • Код об'єкта 4174
  • Площа 2720 m²
  • Відстань до моря 2900 m
Продаж
340 000 € 75 €/m²
  • Код об'єкта 4224
  • Площа 4500 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
90 000 € 11 €/m²
  • Код об'єкта 4514
  • Площа 8140 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
170 000 € 68 €/m²
  • Код об'єкта 5264
  • Площа 2500 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
130 000 € 114 €/m²
  • Код об'єкта 5267
  • Площа 1137 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Код об'єкта 5812
  • Площа 12000 m²
  • Відстань до моря 2200 m
Продаж
500 000 € 38 €/m²
  • Код об'єкта 5813
  • Площа 12912 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
80 000 € 410 €/m²
  • Код об'єкта 6453
  • Площа 195 m²
  • Відстань до моря 500 m

Підписка на розсилку