305 000 €
4841 €/m²
Property 63704 photo 1
Property 63704 photo 2
Property 63704 photo 3
Property 63704 photo 4
Property 63704 photo 5
Property 63704 photo 6
Property 63704 photo 7
Property 63704 photo 8
Property 63704 photo 9
Property 63704 photo 10
Property 63704 photo 11
Property 63704 photo 12
Property 63704 photo 13
Property 63704 photo 14

Деталі

  • Поверх: 0 поверх
  • Рік будівництва: 1997
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 465 m
  • Відстань до аеропорту: 18 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 63 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься сад. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Розташування