Property 64237 photo 1
Property 64237 photo 2
Property 64237 photo 3
Property 64237 photo 4
Property 64237 photo 5
Property 64237 photo 6
Property 64237 photo 7
Property 64237 photo 8
Property 64237 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 1965
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 75 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені тенти, опалення. Будівля без ліфта.

Продаж
220 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 62913
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63233
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
145 000 € 2071 €/m²
  • Код об'єкта 63524
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
165 000 € 2357 €/m²
  • Код об'єкта 63831
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 4629 €/m²
  • Код об'єкта 63905
  • Площа 54 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
177 000 € 1770 €/m²
  • Код об'єкта 63906
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
175 000 € 4487 €/m²
  • Код об'єкта 63918
  • Площа 39 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
195 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 63919
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
195 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 63920
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 4729 €/m²
  • Код об'єкта 63921
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку