Продаж - Котедж 115 m² на Пелопоннесі

Греція Пелопонніс Мессінія Лефктрос Ступа
460 000 €
4000 €/m²
Property 64438 photo 1
Property 64438 photo 2
Property 64438 photo 3
Property 64438 photo 4
Property 64438 photo 5
Property 64438 photo 6
Property 64438 photo 7
Property 64438 photo 8
Property 64438 photo 9
Property 64438 photo 10
Property 64438 photo 11
Property 64438 photo 12
Property 64438 photo 13
Property 64438 photo 14
Property 64438 photo 15
Property 64438 photo 16
Property 64438 photo 17

Деталі

  • Рік будівництва: 2003
  • Рік реновації: 2018
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: дизель
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 54 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Курортна нерухомість

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 115 кв.м на півострові Пелопоннес. Перший поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Котедж має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на ліс.