Property 64469 photo 1
Property 64469 photo 2
Property 64469 photo 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 63 кв.м в СалонікахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
235 000 € 3405 €/m²
  • Код об'єкта 64951
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3623 €/m²
  • Код об'єкта 64952
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
245 000 € 3602 €/m²
  • Код об'єкта 65002
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3676 €/m²
  • Код об'єкта 65003
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
265 000 € 3840 €/m²
  • Код об'єкта 65005
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 4202 €/m²
  • Код об'єкта 65070
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
210 000 € 2258 €/m²
  • Код об'єкта 65078
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
189 000 € 2520 €/m²
  • Код об'єкта 65127
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
189 000 € 2486 €/m²
  • Код об'єкта 65151
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65208
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку