Property 64589 photo 1
Property 64589 photo 2
Property 64589 photo 3
Property 64589 photo 4
Property 64589 photo 5
Property 64589 photo 6
Property 64589 photo 7
Property 64589 photo 8
Property 64589 photo 9

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 128 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, 2 душевих кімнат, одного санвузла. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Продаж
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Код об'єкта 49916
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 100 000 € 2560 €/m²
  • Код об'єкта 50571
  • Площа 820 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Код об'єкта 56256
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Код об'єкта 56963
  • Площа 186 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Код об'єкта 57079
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 000 000 € 11428 €/m²
  • Код об'єкта 57081
  • Площа 175 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Код об'єкта 58377
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Код об'єкта 58416
  • Площа 115 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • Код об'єкта 62307
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Код об'єкта 62309
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку