Property 64595 photo 1

Деталі

  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 67 кв.м в СалонікахКвартира розташована на сьомому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
325 000 € 2241 €/m²
  • Код об'єкта 65509
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3289 €/m²
  • Код об'єкта 65565
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65703
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
265 000 € 4416 €/m²
  • Код об'єкта 65758
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
225 000 € 3688 €/m²
  • Код об'єкта 65759
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
227 000 € 3847 €/m²
  • Код об'єкта 65760
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 65761
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 3846 €/m²
  • Код об'єкта 65762
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку