По запиту
Property 64654 photo 1

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 1
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Опис

Продається комерційна нерухомість площею 35 кв.м в Салоніках. Комерційна нерухомість розташований на 7 рівнях.

Продаж
95 000 € 633 €/m²
  • Код об'єкта 65934
  • Площа 150 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
70 000 € 154 €/m²
  • Код об'єкта 52471
  • Площа 454 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
20 000 € 160 €/m²
  • Код об'єкта 40512
  • Площа 125 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
60 000 € 1200 €/m²
  • Код об'єкта 41842
  • Площа 50 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 64654
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку