1 470 000 €
5880 €/m²
Property 64822 photo 1
Property 64822 photo 2
Property 64822 photo 3
Property 64822 photo 4
Property 64822 photo 5
Property 64822 photo 6
Property 64822 photo 7
Property 64822 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 4
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 8 km

Опис

Продається вілла площею 250 кв.м на острові Крит. Вілла має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Розташування