Property 64848 photo 1
Property 64848 photo 2
Property 64848 photo 3
Property 64848 photo 4
Property 64848 photo 5
Property 64848 photo 6
Property 64848 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 1977
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління
  • Внутрішні сходи
  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 42 кв.м в СалонікахКвартира розташована на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Loft складається з У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
165 000 € 2062 €/m²
  • Код об'єкта 65574
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3846 €/m²
  • Код об'єкта 65762
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
217 000 € 2047 €/m²
  • Код об'єкта 65855
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
87 000 € 3480 €/m²
  • Код об'єкта 65779
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
250 000 € 5102 €/m²
  • Код об'єкта 66031
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку