320 000 €
3265 €/m²
Property 65250 photo 1
Property 65250 photo 2
Property 65250 photo 3
Property 65250 photo 4
Property 65250 photo 5
Property 65250 photo 6
Property 65250 photo 7
Property 65250 photo 8
Property 65250 photo 9
Property 65250 photo 10
Property 65250 photo 11
Property 65250 photo 12
Property 65250 photo 13
Property 65250 photo 14
Property 65250 photo 15
Property 65250 photo 16
Property 65250 photo 17
Property 65250 photo 18
Property 65250 photo 19
Property 65250 photo 20
Property 65250 photo 21
Property 65250 photo 22

Деталі

  • Поверх: 4 поверх
  • Рік будівництва: 1974
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 3
  • розташування : 98
  • Опалення: газ
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 8000 m
  • Відстань до аеропорту: 36 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 98 кв.м в АфінахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї столові кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла, однієї комори. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Розташування