Property 65335 photo 1
Property 65335 photo 2
Property 65335 photo 3
Property 65335 photo 4
Property 65335 photo 5
Property 65335 photo 6
Property 65335 photo 7
Property 65335 photo 8
Property 65335 photo 9
Property 65335 photo 10
Property 65335 photo 11
Property 65335 photo 12
Property 65335 photo 13

Деталі

  • Поверх: 0 поверх
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 4
  • розташування : 154
  • Опалення: електричний
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 1900 m
  • Відстань до аеропорту: 26 km

Опис

Продається Kвартира площею 154 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, 3 ванних кімнат, одного санвузла, однієї комори. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься сад, гараж. На території розташований басейн особистого користування.

Продаж
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • Код об'єкта 62307
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
880 000 € 6717 €/m²
  • Код об'єкта 62389
  • Площа 131 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Код об'єкта 62432
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Код об'єкта 64113
  • Площа 126 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Код об'єкта 64114
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Код об'єкта 64217
  • Площа 129 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
900 000 € 10843 €/m²
  • Код об'єкта 64234
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Код об'єкта 64235
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Код об'єкта 64248
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Код об'єкта 64413
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку