880 000 €
6718 €/m²
Property 62389 photo 1
Property 62389 photo 2
Property 62389 photo 3
Property 62389 photo 4
Property 62389 photo 5
Property 62389 photo 6
Property 62389 photo 7
Property 62389 photo 8
Property 62389 photo 9
Property 62389 photo 10

Деталі

  • Поверх: 7 поверх
  • Рік будівництва: 1984
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 4100 m
  • Відстань до аеропорту: 30 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 131 кв.м в АфінахКвартира розташована на сьомому поверсі та складається з 4 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, 2 ванних кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Розташування