Property 65338 photo 1
Property 65338 photo 2
Property 65338 photo 3
Property 65338 photo 4
Property 65338 photo 5
Property 65338 photo 6
Property 65338 photo 7
Property 65338 photo 8
Property 65338 photo 9

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • розташування : 94
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1900 m
  • Відстань до аеропорту: 26 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Access for people with special needs
  • Гараж
  • Golden Visa

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 94 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, одного санвузла, однієї комори. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж.

Продаж
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Код об'єкта 14806
  • Площа 216 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
650 000 € 5416 €/m²
  • Код об'єкта 21909
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
730 000 € 690 000 € 8625 €/m²
  • Код об'єкта 24676
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
900 000 € 720 000 € 3600 €/m²
  • Код об'єкта 25072
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
550 000 € 2291 €/m²
  • Код об'єкта 33477
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
800 000 € 4571 €/m²
  • Код об'єкта 34147
  • Площа 175 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
745 000 € 4656 €/m²
  • Код об'єкта 34315
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
580 000 € 6170 €/m²
  • Код об'єкта 36378
  • Площа 94 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
800 000 € 6250 €/m²
  • Код об'єкта 36714
  • Площа 128 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
800 000 € 6896 €/m²
  • Код об'єкта 36956
  • Площа 116 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку