Property 65344 photo 1
Property 65344 photo 2
Property 65344 photo 3
Property 65344 photo 4
Property 65344 photo 5
Property 65344 photo 6
Property 65344 photo 7
Property 65344 photo 8
Property 65344 photo 9
Property 65344 photo 10
Property 65344 photo 11

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • розташування : 86
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 1900 m
  • Відстань до аеропорту: 26 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 86 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, одного санвузла, однієї комори. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж.

Продаж
560 000 € 8000 €/m²
  • Код об'єкта 53010
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
665 000 € 7388 €/m²
  • Код об'єкта 53094
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
480 000 € 3840 €/m²
  • Код об'єкта 55998
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 480 000 € 5647 €/m²
  • Код об'єкта 56249
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
650 000 € 4642 €/m²
  • Код об'єкта 56370
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Код об'єкта 56427
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
473 000 € 4876 €/m²
  • Код об'єкта 56590
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
500 000 € 4950 €/m²
  • Код об'єкта 56726
  • Площа 101 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 5154 €/m²
  • Код об'єкта 56729
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
675 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 56769
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку