Property 65389 photo 1
Property 65389 photo 2
Property 65389 photo 3
Property 65389 photo 4
Property 65389 photo 5
Property 65389 photo 6
Property 65389 photo 7

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 900 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Тепла підлога
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 95 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
330 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 64546
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
320 000 € 3555 €/m²
  • Код об'єкта 64548
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
460 000 € 3898 €/m²
  • Код об'єкта 64614
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
515 000 € 4364 €/m²
  • Код об'єкта 64615
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
530 000 € 4491 €/m²
  • Код об'єкта 64616
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
382 000 € 3031 €/m²
  • Код об'єкта 64644
  • Площа 126 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
360 000 € 3157 €/m²
  • Код об'єкта 64651
  • Площа 114 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
365 000 € 3411 €/m²
  • Код об'єкта 64676
  • Площа 107 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
450 000 € 3284 €/m²
  • Код об'єкта 65072
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку