Property 64810 photo 1

Деталі

  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 87 кв.м в СалонікахКвартира розташована на сьомому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування, гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Продаж
325 000 € 3532 €/m²
  • Код об'єкта 58273
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
285 000 € 2035 €/m²
  • Код об'єкта 58412
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
450 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 58920
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
395 000 € 3291 €/m²
  • Код об'єкта 58921
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Код об'єкта 59131
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
395 000 € 3160 €/m²
  • Код об'єкта 59229
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
275 000 € 4230 €/m²
  • Код об'єкта 59413
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
315 000 € 2423 €/m²
  • Код об'єкта 59875
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
299 000 € 2300 €/m²
  • Код об'єкта 59899
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
309 000 € 2376 €/m²
  • Код об'єкта 59963
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку