Property 65391 photo 1
Property 65391 photo 2
Property 65391 photo 3
Property 65391 photo 4
Property 65391 photo 5

Деталі

  • Поверх: 0 поверх
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • розташування : 57
  • Опалення: електричний
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 57 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація.

Продаж
435 000 € 4531 €/m²
  • Код об'єкта 65321
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 480 € 13 €/m²
  • Код об'єкта 65956
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
530 000 € 4491 €/m²
  • Код об'єкта 65334
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
475 000 € 5523 €/m²
  • Код об'єкта 65939
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 9310 €/m²
  • Код об'єкта 65355
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
584 000 € 6790 €/m²
  • Код об'єкта 65344
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
185 000 € 4512 €/m²
  • Код об'єкта 65311
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 5744 €/m²
  • Код об'єкта 65317
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
195 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 66092
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
587 500 € 6994 €/m²
  • Код об'єкта 65341
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку