1 300 000 €
2708 €/m²
Property 65530 photo 1
Property 65530 photo 2
Property 65530 photo 3
Property 65530 photo 4
Property 65530 photo 5
Property 65530 photo 6
Property 65530 photo 7
Property 65530 photo 8
Property 65530 photo 9
Property 65530 photo 10
Property 65530 photo 11
Property 65530 photo 12
Property 65530 photo 13
Property 65530 photo 14
Property 65530 photo 15
Property 65530 photo 16
Property 65530 photo 17
Property 65530 photo 18
Property 65530 photo 19
Property 65530 photo 20
Property 65530 photo 21
Property 65530 photo 22
Property 65530 photo 23
Property 65530 photo 24
Property 65530 photo 25
Property 65530 photo 26
Property 65530 photo 27
Property 65530 photo 28
Property 65530 photo 29
Property 65530 photo 30
Property 65530 photo 31
Property 65530 photo 32
Property 65530 photo 33
Property 65530 photo 34

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 1991
  • Рік реновації: 2011
  • Кількість кімнат: 8
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 32 km

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 480 кв.м на острові Крит. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, гараж. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на ліс.

Розташування