Property 65787 photo 1
Property 65787 photo 2
Property 65787 photo 3
Property 65787 photo 4
Property 65787 photo 5
Property 65787 photo 6
Property 65787 photo 7
Property 65787 photo 8
Property 65787 photo 9
Property 65787 photo 10
Property 65787 photo 11
Property 65787 photo 12
Property 65787 photo 13
Property 65787 photo 14
Property 65787 photo 15
Property 65787 photo 16
Property 65787 photo 17

Деталі

  • Рік будівництва: 1965
  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 8000 m
  • Відстань до аеропорту: 40 km

Опис

Продається Kвартира площею 120 кв.м в АфінахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, 2 ванних кімнат. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
310 000 € 2561 €/m²
  • Код об'єкта 62253
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
250 000 € 6250 €/m²
  • Код об'єкта 62330
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
275 000 € 6875 €/m²
  • Код об'єкта 62386
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
285 000 € 5181 €/m²
  • Код об'єкта 62422
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
335 000 € 3722 €/m²
  • Код об'єкта 62481
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
345 000 € 3136 €/m²
  • Код об'єкта 62550
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Код об'єкта 62551
  • Площа 98 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
280 000 € 4375 €/m²
  • Код об'єкта 62782
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 5294 €/m²
  • Код об'єкта 62783
  • Площа 51 m²
  • Відстань до моря 6400 m
Продаж
270 000 € 4909 €/m²
  • Код об'єкта 62785
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку