Property 65824 photo 1
Property 65824 photo 2
Property 65824 photo 3
Property 65824 photo 4
Property 65824 photo 5
Property 65824 photo 6
Property 65824 photo 7
Property 65824 photo 8
Property 65824 photo 9
Property 65824 photo 10
Property 65824 photo 11
Property 65824 photo 12
Property 65824 photo 13
Property 65824 photo 14
Property 65824 photo 15
Property 65824 photo 16

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 1956
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1400 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access for people with special needs
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 44 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
185 000 € 2055 €/m²
  • Код об'єкта 62607
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
160 000 € 155 000 € 2066 €/m²
  • Код об'єкта 62770
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63233
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
165 000 € 2357 €/m²
  • Код об'єкта 63831
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
177 000 € 1770 €/m²
  • Код об'єкта 63906
  • Площа 100 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
175 000 € 4487 €/m²
  • Код об'єкта 63918
  • Площа 39 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
195 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 63919
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
195 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 63920
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 4729 €/m²
  • Код об'єкта 63921
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
188 000 € 4585 €/m²
  • Код об'єкта 63922
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку