Property 65844 photo 1
Property 65844 photo 2
Property 65844 photo 3
Property 65844 photo 4
Property 65844 photo 5
Property 65844 photo 6
Property 65844 photo 7
Property 65844 photo 8
Property 65844 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 1957
  • Рік реновації: 2010
  • Кількість кімнат: 6
  • Умова: Старе житло
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

Послуги

  • Камі́н
  • Подвійне скління

Опис

Продається будівля площею 419 кв.м в Афінах.будівля розташований на4 рівнях. Цокольний поверх складається з Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Loft складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін, опалення. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Продаж
800 000 € 871 €/m²
  • Код об'єкта 35801
  • Площа 918 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
650 000 € 1547 €/m²
  • Код об'єкта 30898
  • Площа 420 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
650 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 47810
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Код об'єкта 62391
  • Площа 645 m²
  • Відстань до моря 8498 m
Продаж
950 000 € 1583 €/m²
  • Код об'єкта 12070
  • Площа 600 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
695 000 € 4064 €/m²
  • Код об'єкта 33171
  • Площа 171 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
650 000 € 1166 €/m²
  • Код об'єкта 37660
  • Площа 557 m²
  • Відстань до моря 8300 m
Продаж
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Код об'єкта 36924
  • Площа 420 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
960 000 € 1399 €/m²
  • Код об'єкта 60875
  • Площа 686 m²
  • Відстань до моря 560 m

Підписка на розсилку