Property 65863 photo 1
Property 65863 photo 2
Property 65863 photo 3
Property 65863 photo 4
Property 65863 photo 5
Property 65863 photo 6
Property 65863 photo 7
Property 65863 photo 8
Property 65863 photo 9
Property 65863 photo 10
Property 65863 photo 11
Property 65863 photo 12
Property 65863 photo 13
Property 65863 photo 14
Property 65863 photo 15
Property 65863 photo 16

Деталі

  • Рік будівництва: 1978
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 8 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 30 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
132 000 € 2275 €/m²
  • Код об'єкта 65529
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 1923 €/m²
  • Код об'єкта 65572
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
105 000 € 3181 €/m²
  • Код об'єкта 63909
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
123 000 € 4555 €/m²
  • Код об'єкта 62931
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
128 000 € 2560 €/m²
  • Код об'єкта 64929
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
105 000 € 4200 €/m²
  • Код об'єкта 63397
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
158 000 € 2051 €/m²
  • Код об'єкта 64912
  • Площа 77 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
148 000 € 2276 €/m²
  • Код об'єкта 65018
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
109 000 € 3892 €/m²
  • Код об'єкта 65853
  • Площа 28 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку