Property 63397 photo 1
Property 63397 photo 2
Property 63397 photo 3
Property 63397 photo 4
Property 63397 photo 5
Property 63397 photo 6
Property 63397 photo 7
Property 63397 photo 8
Property 63397 photo 9
Property 63397 photo 10
Property 63397 photo 11
Property 63397 photo 12
Property 63397 photo 13

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 25 кв.м в СалонікахКвартира розташована на сьомому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Продаж
142 000 € 3736 €/m²
  • Код об'єкта 65852
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
125 000 € 1785 €/m²
  • Код об'єкта 64966
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
140 000 € 3255 €/m²
  • Код об'єкта 64641
  • Площа 43 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
130 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 61730
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61643
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
140 000 € 3888 €/m²
  • Код об'єкта 65006
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
105 000 € 4200 €/m²
  • Код об'єкта 63397
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
100 000 € 1492 €/m²
  • Код об'єкта 64511
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
115 000 € 5750 €/m²
  • Код об'єкта 65822
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку