Property 65870 photo 1
Property 65870 photo 2
Property 65870 photo 3
Property 65870 photo 4
Property 65870 photo 5
Property 65870 photo 6
Property 65870 photo 7
Property 65870 photo 8
Property 65870 photo 9
Property 65870 photo 10

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 5500 m
  • Відстань до аеропорту: 40 km

Послуги

  • Потребує ремонту

Опис

Продається Kвартира площею 85 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. До нерухомості відноситься сад.

Продаж
140 000 € 3888 €/m²
  • Код об'єкта 34845
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 2547 €/m²
  • Код об'єкта 64812
  • Площа 53 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 1703 €/m²
  • Код об'єкта 61494
  • Площа 81 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
97 000 € 3233 €/m²
  • Код об'єкта 65016
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
140 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 38725
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
139 000 € 1404 €/m²
  • Код об'єкта 65922
  • Площа 99 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
85 000 € 1700 €/m²
  • Код об'єкта 34880
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 1176 €/m²
  • Код об'єкта 65870
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
125 000 € 1562 €/m²
  • Код об'єкта 65788
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
110 000 € 3928 €/m²
  • Код об'єкта 65251
  • Площа 28 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку