Property 65904 photo 1
Property 65904 photo 2
Property 65904 photo 3
Property 65904 photo 4
Property 65904 photo 5
Property 65904 photo 6
Property 65904 photo 7
Property 65904 photo 8
Property 65904 photo 9
Property 65904 photo 10
Property 65904 photo 11
Property 65904 photo 12

Деталі

  • Рік будівництва: 1955
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається 1-поверховий котедж площею 41 кв.м в Салоніках. Котедж складається з однієї комори. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Схожі об'єкти

Рекомендуємо Продаж
94 000 € 2292 €/m²
  • Код об'єкта 65904
  • Площа 41 m²
  • Відстань до моря 200 m
Рекомендуємо Продаж
125 000 € 1136 €/m²
  • Код об'єкта 66133
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
132 000 € 2030 €/m²
  • Код об'єкта 62776
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
80 000 € 1230 €/m²
  • Код об'єкта 59578
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
82 000 € 1051 €/m²
  • Код об'єкта 64819
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку