600 000 €
3000 €/m²
Property 65963 photo 1
Property 65963 photo 2
Property 65963 photo 3
Property 65963 photo 4
Property 65963 photo 5
Property 65963 photo 6
Property 65963 photo 7
Property 65963 photo 8
Property 65963 photo 9
Property 65963 photo 10
Property 65963 photo 11

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 1971
  • Рік реновації: 2026
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Відстань від моря: 1200 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Послуги

  • Kладовая
  • Golden Visa

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 200 кв.м в Салоніках У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
585 000 € 5366 €/m²
  • Код об'єкта 62091
  • Площа 109 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
650 000 € 3939 €/m²
  • Код об'єкта 54841
  • Площа 165 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
800 000 € 6666 €/m²
  • Код об'єкта 36589
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
600 000 € 5454 €/m²
  • Код об'єкта 58932
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
515 000 € 4364 €/m²
  • Код об'єкта 64615
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
550 000 € 3928 €/m²
  • Код об'єкта 61302
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
530 000 € 4491 €/m²
  • Код об'єкта 64616
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
650 000 € 6074 €/m²
  • Код об'єкта 61621
  • Площа 107 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
750 000 € 2307 €/m²
  • Код об'єкта 14295
  • Площа 325 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
580 000 € 3741 €/m²
  • Код об'єкта 59985
  • Площа 155 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку