580 000 €
3742 €/m²
Property 59985 photo 1
Property 59985 photo 2
Property 59985 photo 3
Property 59985 photo 4
Property 59985 photo 5
Property 59985 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 2025
  • Кількість кімнат: 5
  • Опалення: електричний
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 155 кв.м в СалонікахКвартира розташована на 2 рівнях. П'ятий поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Шостий поверх складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Розташування