Property 66031 photo 1
Property 66031 photo 2
Property 66031 photo 3
Property 66031 photo 4
Property 66031 photo 5
Property 66031 photo 6
Property 66031 photo 7
Property 66031 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 1962
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 49 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
240 000 € 2285 €/m²
  • Код об'єкта 63941
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 6000 €/m²
  • Код об'єкта 63988
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
210 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 64469
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
260 000 € 3466 €/m²
  • Код об'єкта 64478
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
300 000 € 2912 €/m²
  • Код об'єкта 64493
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
310 000 € 3444 €/m²
  • Код об'єкта 64543
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
330 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 64546
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
320 000 € 3555 €/m²
  • Код об'єкта 64548
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 3372 €/m²
  • Код об'єкта 64591
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 3432 €/m²
  • Код об'єкта 64594
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку