180 000 €
2022 €/m²
Property 66044 photo 1
Property 66044 photo 2
Property 66044 photo 3
Property 66044 photo 4
Property 66044 photo 5
Property 66044 photo 6
Property 66044 photo 7
Property 66044 photo 8
Property 66044 photo 9
Property 66044 photo 10
Property 66044 photo 11
Property 66044 photo 12
Property 66044 photo 13
Property 66044 photo 14

Деталі

  • Рік будівництва: 2005
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 11500 m
  • Відстань до аеропорту: 22 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління
  • Гараж

Опис

Продається Kвартира площею 89 кв.м в АфінахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься гараж.

Розташування