Property 66140 photo 1
Property 66140 photo 2
Property 66140 photo 3
Property 66140 photo 4
Property 66140 photo 5
Property 66140 photo 6
Property 66140 photo 7

Деталі

  • Рік будівництва: 1970
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: інший
  • Умова: Старе житло
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Паркінг
  • Access

Опис

Продається стара будівля. 1-поверховий котедж площею 70 кв.м в Салоніках. Котедж складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
590 000 € 1787 €/m²
  • Код об'єкта 31920
  • Площа 330 m²
  • Кількість кімнат 11
Оренда
від 1 450 € /на місяць 5 €/m²
  • Код об'єкта 65597
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 6
Рекомендуємо Продаж
500 000 € 2040 €/m²
  • Код об'єкта 65754
  • Площа 245 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
480 000 € 420 000 € 1400 €/m²
  • Код об'єкта 33783
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
132 000 € 2030 €/m²
  • Код об'єкта 62776
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
320 000 € 888 €/m²
  • Код об'єкта 59446
  • Площа 360 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
380 000 € 1319 €/m²
  • Код об'єкта 13581
  • Площа 288 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
550 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 39847
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
600 000 € 2608 €/m²
  • Код об'єкта 59960
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 8
Рекомендуємо Продаж
94 000 € 2292 €/m²
  • Код об'єкта 65904
  • Площа 41 m²
  • Відстань до моря 200 m

Підписка на розсилку