Property 66159 photo 1
Property 66159 photo 2
Property 66159 photo 3
Property 66159 photo 4
Property 66159 photo 5
Property 66159 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1971
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 24 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
68 000 € 2266 €/m²
  • Код об'єкта 64155
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
60 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 66160
  • Площа 24 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
50 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 62502
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2142 €/m²
  • Код об'єкта 65700
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 1581 €/m²
  • Код об'єкта 64442
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
73 000 € 1825 €/m²
  • Код об'єкта 62458
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
66 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 62478
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
85 000 € 894 €/m²
  • Код об'єкта 50914
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
87 000 € 4350 €/m²
  • Код об'єкта 65745
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
65 000 € 1160 €/m²
  • Код об'єкта 42606
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку