Property 66160 photo 1
Property 66160 photo 2
Property 66160 photo 3
Property 66160 photo 4
Property 66160 photo 5
Property 66160 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1971
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 24 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
75 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 64282
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
85 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 63377
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
77 000 € 1974 €/m²
  • Код об'єкта 49390
  • Площа 39 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
64 000 € 2206 €/m²
  • Код об'єкта 63795
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
87 000 € 4350 €/m²
  • Код об'єкта 65745
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
68 000 € 1172 €/m²
  • Код об'єкта 64962
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
70 000 € 2413 €/m²
  • Код об'єкта 65528
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 1707 €/m²
  • Код об'єкта 62395
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Код об'єкта 63116
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
85 000 € 1307 €/m²
  • Код об'єкта 60610
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку