Property 7610 photo 1
Property 7610 photo 2
Property 7610 photo 3
Property 7610 photo 4
Property 7610 photo 5
Property 7610 photo 6
Property 7610 photo 7
Property 7610 photo 8
Property 7610 photo 9
Property 7610 photo 10
Property 7610 photo 11
Property 7610 photo 12
Property 7610 photo 13
Property 7610 photo 14
Property 7610 photo 15
Property 7610 photo 16
Property 7610 photo 17
Property 7610 photo 18
Property 7610 photo 19

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 2001
  • Кількість кімнат: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 7
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 3-поверховий котедж площею 342 кв.м в Аттиці. Цокольний поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, одного санвузла, однієї комори. Перший поверх складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, 3 санвузлів. Другий поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море.

Продаж
500 000 € 1562 €/m²
  • Код об'єкта 26121
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
460 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 26999
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
660 000 € 6947 €/m²
  • Код об'єкта 27967
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
650 000 € 1625 €/m²
  • Код об'єкта 29458
  • Площа 400 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
530 000 € 4076 €/m²
  • Код об'єкта 29751
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
500 000 € 1136 €/m²
  • Код об'єкта 30072
  • Площа 440 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
600 000 € 1188 €/m²
  • Код об'єкта 30111
  • Площа 505 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
650 000 € 2173 €/m²
  • Код об'єкта 30273
  • Площа 299 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
510 000 € 425 000 € 1328 €/m²
  • Код об'єкта 36168
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
580 000 € 3866 €/m²
  • Код об'єкта 37582
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку