Продаж - Квартира 52 m² в Афінах

Греція Аттика Афіни - Північ Холарго
170 000 €
3269 €/m²
Property 7942 photo 1
Property 7942 photo 2
Property 7942 photo 3
Property 7942 photo 4
Property 7942 photo 5
Property 7942 photo 6
Property 7942 photo 7

Деталі

  • Кількість кімнат: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 12000 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається Kвартира площею 52 кв.м в АфінахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься гараж.

Розташування