По запиту
Property 8118 photo 1
Property 8118 photo 2
Property 8118 photo 3
Property 8118 photo 4
Property 8118 photo 5
Property 8118 photo 6
Property 8118 photo 7
Property 8118 photo 8
Property 8118 photo 9

Деталі

  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Опис

Пропонується на продаж 3-поверховий котедж на стадії будівництва.

Котедж знаходиться в районі Лагонісі (або "Заячий острів"), унікальному тихому прибережному передмісті Афін. У цьому районі є готелі, організовані і безкоштовні пляжі, будинки відпочинку, ресторани, бари - все, що необхідно туристу.

Кожен поверх може використовуватися як самостійна квартира.

УВАГА ЗНИЖКА НА 30.000 ЄВРО! З початкової суми 365.000 ЄВРО НА 330.000 ЄВРО!

Продаж
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Код об'єкта 44106
  • Площа 540 m²
  • Відстань до моря 2480 m
Продаж
610 000 € 2440 €/m²
  • Код об'єкта 58268
  • Площа 250 m²
  • Кількість кімнат 8
Продаж
760 000 € 700 000 € 2545 €/m²
  • Код об'єкта 38394
  • Площа 275 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
2 100 000 € 4906 €/m²
  • Код об'єкта 61989
  • Площа 428 m²
  • Кількість кімнат 11
Продаж
850 000 € 2236 €/m²
  • Код об'єкта 66082
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
800 000 € 3265 €/m²
  • Код об'єкта 64888
  • Площа 245 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
580 000 € 2577 €/m²
  • Код об'єкта 48778
  • Площа 225 m²
  • Кількість кімнат 9
Продаж
190 000 € 763 €/m²
  • Код об'єкта 54741
  • Площа 249 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Код об'єкта 31142
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 1562 €/m²
  • Код об'єкта 26121
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку