71 об'єктів на 5 сторінках

Продаж
200 000 € 180 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 13009
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
450 000 € 56 €/m²
  • Код об'єкта 21312
  • Площа 8000 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
1 414 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 44982
  • Площа 707 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
367 500 € 1775 €/m²
  • Код об'єкта 4437
  • Площа 207 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 250 000 € 178 €/m²
  • Код об'єкта 5796
  • Площа 7000 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
500 000 € 51 €/m²
  • Код об'єкта 5920
  • Площа 9780 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
525 000 € 452 €/m²
  • Код об'єкта 5924
  • Площа 1160 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Код об'єкта 5935
  • Площа 7700 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
8 500 000 € 6 500 000 € 274 €/m²
  • Код об'єкта 6408
  • Площа 23688 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Код об'єкта 6860
  • Площа 397 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
580 000 € 2636 €/m²
  • Код об'єкта 7520
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
650 000 € 5909 €/m²
  • Код об'єкта 7727
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 8118
  • Площа 360 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
700 000 € 2187 €/m²
  • Код об'єкта 8142
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 300 000 € 1 100 000 € 2444 €/m²
  • Код об'єкта 9376
  • Площа 450 m²
  • Кількість кімнат 8

Нерухомість у Калівія Торікoу, Греція

Калівія Торікoу — одне з найпривабливіших місць для нерухомості в Аттиці, Греція. Розташоване зовсім недалеко від Афін і поруч із знаменитим узбережжям Атенської рив’єри, це швидкозростаючий район, який поєднує спокійне заміське життя з легким доступом до моря, сучасну інфраструктуру та зручності протягом усього року.

Чому варто купувати нерухомість у Калівія Торікoу

Нерухомість у Калівія Торікoу пропонує чудове співвідношення ціни та якості порівняно з центральними районами Афін та більш відомими курортами на узбережжі. Покупці можуть знайти:

  • Просторі сімейні будинки з приватними садами та басейнами
  • Сучасні апартаменти поруч із магазинами, школами та сервісами
  • Розкішні вілли біля пляжу та прибережної дороги
  • Ділянки землі, ідеальні для будівництва власного будинку для відпочинку

Регіон користується популярністю як у грецьких, так і в міжнародних покупців завдяки м’якому клімату, природній красі та сильному потенціалу довгострокових інвестицій.

Локація та стиль життя

Калівія Торікoу розташоване у Східній Аттиці, в межах муніципалітету Саронікос. Жителі мають швидкий доступ до:

  • Пляжів Лагонисі, Сароніди та Анавісиоса
  • Центру Афін через Аттікі Одос і прибережні проспекти
  • Міжнародного аеропорту Афін — зазвичай у межах 20–30 хвилин
  • Магазинів, супермаркетів, таверн і кафе, що працюють цілий рік

Район ідеально підходить для сімей, пенсіонерів і професіоналів, які хочуть спокійніше щоденне життя без втрати міських зручностей. Багато об’єктів пропонують краєвиди на море, великі тераси та відкриті простори, що чудово підходять для середземноморського стилю життя.